Wood Timber Anticorrosive Treatment Tank - China Qingdao Steady Makineri

Wood Timber Anticorrosive Trajtimi Tank

Përshkrim i shkurtër:

Product Application Wood is a kinds of biological organisms, it has good characteristics, is a more like the green natural products, but the wood is very easy to suffer from termites and other damage and lose commercial value. However, the special anti-corrosion preservation treatment of wood can make up for this defect, and prolong the service of the wood.  In a closed environment, certain concentration of corrosion resistance, fire resistance, dyeing liquid after vacuum, high pressure, ...


 • FOB Çmimi: US $ 12.000-40.000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 10 vendos në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  produkt Aplikimi

  Wood është një llojet e organizmave biologjike, ajo ka karakteristika të mira, është më shumë si produkte të gjelbër natyrore, por druri është shumë e lehtë për të vuajnë nga termitet dhe dëme të tjera dhe të humbasë vlerën komerciale. Megjithatë, special anti-korrozioni trajtimi ruajtja e drurit mund të bëjë për këtë defekt, dhe zgjasin shërbimin e drurit. 

  Në një mjedis të mbyllur, përqendrim të caktuar të rezistencës korrozioni, rezistence ndaj zjarrit, ngjyrosje të lëngshme pas vakum, presion të lartë, frekuenca, tension të frekuencave në dru në brendësi të qelizës, kështu efektin e anti-korrozioni, myk, mole, anti termit dhe retardant flaka, ngjyrosje etj 

  Wood tank trajtim anticorrosive është një dru trajtim ruajtës, është procesi më i rëndësishëm në një rrjet, kompania në bazë të përpunimit të drurit në familje dhe përdorim. Prodhimi është specifikim të ndryshme të drurit tank ruajtës, të gjitha raundin, tre-dimensionale të përmbushur kërkesat e konsumatorëve për të ndryshme anti-korrozioni. 

  Cilësi të lartë ngopja dru ruajtja tan k  ka dizajn kompakt dhe të arsyeshme strukturore, operacion i thjeshtë, funksionet e avancuara, shkathtësi të fortë, kapacitet të përpunimit të drurit, përzgjedhjen e pajisjeve, koha ndihmëse të punës është shtënë, efikasitet të lartë, riciklimin kimike, koston e prodhimit të ulët, dhe nuk ka ndotin mjedisin. 

  SPECIFIKIM
  Volum (m³)
  SINGLE TIME TREAT VOLUME (m³)
  Presion (kg / ㎡)
  vakum DEGREE
  DN1000 * 8000MM
  6.8
  3.6
  16
  0.098MPA
  DN1200 * 8000MM
  9.6
  5.6
  16
  0.098MPA
  DN1400 * 8000MM
  13.1
  7.2
  16
  0.098MPA
  DN1500 * 8000MM
  15.6
  8.6
  16
  0.098MPA
  DN1600 * 8000MM
  17
  10.2
  16
  0.098MPA
  DN1800 * 8000MM
  21.6
  15
  16
  0.098MPA
  DN2000 * 8000MM
  27
  17
  16
  0.098MPA
  DN2400 * 8000MM
  40
  25
  16
  0.098MPA

  dru-anticorrosive-tank dru-anticorrosive-tank2 dru-gatim-tank dru-gatim-tank1 dru-ngopje-tank dru-ngopje-tank1 dru-modifikim-tank2


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !