Bath Water Spray Milk Pasterization Machine - China Qingdao Steady Makineri

Bath Water Spray Milk Pasterization Machine

Përshkrim i shkurtër:

Makinë pasterization banjë me ujë është bërë nga cilësi të lartë SUS304 steel.The rrip rrjetë çelik inox është forca të lartë dhe elasticitet të ulët, jo e lehtë për të shtrembëroj dhe mirëmbajtjen e lehtë. Temperatura dhe shpejtësia është e rregullueshme sipas kërkesës teknologjinë e prodhimit. Makinë running është pa probleme. Ky prodhim pasterization jo vetëm përmirësuar efikasitetin sterilizim por edhe të zgjidhur problemin e sterilizimit jo të plotë dhe të pabarabartë që shkaktohet nga niveli i ulët automatike. Produkti ...


 • FOB Çmimi: US $ 20.000-50.000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 20 vendos në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Banjë me ujë makine pasterization është bërë nga cilësi të lartë SUS304 steel.The rrip rrjetë çelik inox është forca të lartë dhe elasticitet të ulët, jo e lehtë për të shtrembëroj dhe mirëmbajtjen e lehtë. Temperatura dhe shpejtësia është e rregullueshme sipas kërkesës teknologjinë e prodhimit. Makinë running është pa probleme.

  Ky prodhim pasterization jo vetëm përmirësuar efikasitetin sterilizim por edhe të zgjidhur problemin e sterilizimit jo të plotë dhe të pabarabartë që shkaktohet nga niveli i ulët automatike.

  Linja e prodhimit miraton teknologji pasterization. Zbatueshme për perimet turshi, produktet e mishit të ulët temperaturë, soje produkteve fasule qumështit, pelte dhe ushqime të tjera dhe pije temperaturë të ulët sterilizimit.

  Nëse konsumatorët duan të drejtpërdrejt paketim të produkteve, ne mund të lidhë një tharja e ajrit linjë të pastër në të.

  Water-vaske-pasterization

  Water-spray-pasterization

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !