Perime dhe fruta rondele - Makineri Steady China Qingdao

Perime dhe fruta rondele

Përshkrim i shkurtër:

Perimeve dhe trupi Fruta rondele kryesor është bërë nga cilësi të lartë SUS304 çelik inox. Makinë të përmbushur standardet kombëtare të eksportit të ushqimit. Aftësia makinë larëse është e madhe, dhe me cilësi larja është e mirë, ndërsa pa dëme të lëndëve të para. Ne kemi lloje të ndryshme të makinave për të përmbushur nevojat larja e frutave delikate dhe perime, materiale të lartë papastërti ushqim, produktet e vështirë larëse. Makinë mund të përdoret me rrip sitë makinë larëse dhe rrjetë rrip makinë larëse bashku për të ...


 • FOB Çmimi: US $ 6000-30000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 20 vendos në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Perimeve dhe trupi Fruta rondele kryesor është bërë nga cilësi të lartë SUS304 çelik inox. Makinë të përmbushur standardet kombëtare të eksportit të ushqimit.

  Aftësia makinë larëse është e madhe, dhe me cilësi larja është e mirë, ndërsa pa dëme të lëndëve të para.

  Ne kemi lloje të ndryshme të makinave për të përmbushur nevojat larja e frutave delikate dhe perime, materiale të lartë papastërti ushqim, produktet e vështirë larëse. Makinë mund të përdoret me makinë larëse rrip sitë dhe rrip rrjetë lavatriçe së bashku për të marrë larje me cilësi të lartë.

  vegjetal-washer3 vegjetal-washer4 vegjetal-washer5 vegjetal-washer6 vegjetal-washer7

   

  vegjetal-washer8


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !