Tre Pot paralele Lloji Food Processing përgënjeshtroj Machine - China Qingdao Steady Makineri

Tre Pot paralele Lloji Food Processing përgënjeshtroj Machine

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristikat e tre tenxhere tipit paralele makinë për përpunimin e ushqimit përgënjeshtroj: Temperatura e lartë start, sepse uji sterilizimi është preheated. Pra, koha është e shkurtër sterilizimi, cilësia e produkteve është i mbrojtur mirë. Dy kanaçe janë sterilizuar në të njëjtën kohë, duke kursyer avull dhe të shkurtojnë kohën sterilizimi. Është veçanërisht i mirë në për paketën fleksibël, paketë të madhe, depërtimit të ngrohjes është i shpejtë, efekti sterilizimi është i mirë. Kursimit të energjisë shterp riciklimit të ujit, duke kursyer avull. di ngrohjes ...


 • FOB Çmimi: US $ 10.000-45.000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 20 vendos në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / T, L / C c
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Karakteristikat e tre tenxhere tipit paralele makinë për përpunimin e ushqimit përgënjeshtroj:

  Temperatura e lartë start, sepse uji sterilizimi është preheated. Pra, koha është e shkurtër sterilizimi, cilësia e produkteve është i mbrojtur mirë.

  Dy kanaçe janë sterilizuar në të njëjtën kohë, duke kursyer avull dhe të shkurtojnë kohën sterilizimi.

  Është veçanërisht i mirë në për paketën fleksibël, paketë të madhe, depërtimit të ngrohjes është i shpejtë, efekti sterilizimi është i mirë.

  Kursimit të energjisë shterp riciklimit të ujit, duke kursyer avull.

  shpërndarje të ngrohjes është ekuilibër, produkte të cilësisë është e lehtë për të kontrolluar.

  tre-pot-përgjigje-makinë-parametrat

  dy shtresa-pot-parametrat

  dy-parallet-ene sterilizator-parametrat


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !