Gome Raw Material Prerje Machine - Makineri Steady China Qingdao

Gome Raw Material Prerje Machine

Përshkrim i shkurtër:

Product Description Përdorimi Rubber lëndë të parë prerja është një nga pajisjet më të përdorura në materialet e papërpunuara processing.It përdoret kryesisht për të prerë gome natyrale, gome sintetike, dhe materiale të tjera plastike në copa të vogla, të cilat kënaqin kërkesat. Gjithashtu, ai është i përshtatshëm të jetë i instaluar në afërsi të mikser gome. Struktura përmban Kjo makinë prerja gome është strukturë e thjeshtë, dizajn të arsyeshme dhe funksionimi i përshtatshëm. Ajo është e përbërë kryesisht nga prerja thikë, kornizë, cilindër, garën e fshij para ...


 • FOB Çmimi: US $ 3200-6000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 20 vendos në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

   përdorim

  Goma të para makinë material prerja është një nga pajisjet më të përdorura në materialet e papërpunuara processing.It përdorur kryesisht për të prerë gome natyrale, gome sintetike, dhe materiale të tjera plastike në copa të vogla, të cilat kënaqin kërkesat. Gjithashtu, ai është i përshtatshëm të jetë i instaluar në afërsi të mikser gome.

  karakteristika Struktura

  Kjo makinë prerja gome është strukturë të thjeshtë, dizajn të arsyeshme dhe operacion i përshtatshëm. Ajo është e përbërë kryesisht nga prerja thikë, kornizë, cilindër, raca prej gome para dhe system.It hidraulike miraton kontrollin valvula shkarkimit për të ruajtur energjinë.

  Mat Mbrojtja kryesor është instaluar në hap me thikë për të mbrojtur në buzë të prerjes knife.When punës, e vënë gome para nën prerjes thikë dhe prerë në copa të vogla të përshtatshme për përzierjen gome nga presser e cilindër hidraulike naftës.

  parametrat teknike

  model

  XQL-80

  XQL-125

  XQL-160

  XQL-240

  XQL-400D

  XQL-50W

  Gjerësia (mm)

  660

  760mm

  1500

  860

  860

  660

  Stroke (mm)

  660

  660

  1100

  660

  660

  300

  sasia Cutter

  1

  1

  1

  2

  2

  1

  presion cilindër Oil (KN)

  80

  125

  160

  240

  400

  50

  Ora gome prerja e udhëtimit (S)

  14-18

  16-18

  14-18

  16-20

  16-20

  8-10

  fuqia motor (kW)

  5.5

  5.5

  7.5

  11

  15.

  4

  dimensionet e përgjithshme (L * W H *)

  1800 * 500 * 2150

  1800 * 500

  * 2150

  2840 * 500

  * 3050

  2000 × 700

  x2400

  2000 × 700

  x2400

  1600 * 1000 *

  1300

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !