Rubber Products vulcanizing Tank - China Qingdao Steady Makineri

Rubber Products vulcanizing Tank

Përshkrim i shkurtër:

Produkt Aplikimi gome tank produkte vulcanizing është përdorur kryesisht për shërimin e produkte të gomës vulcanization. Produktet gome mund të jetë kabllor gome, këpucë gome, çorape të gomës, rul gome, shirit ngjitës, rrip gome, ndalues ​​uji gome, top gome, rreshtim gome, gomë e rimbushur vjetër gomave, desulfurizimi gome bonifikuar dhe SBR rrëshirë termoplastik; anti-korrozioni, anti-deformim trajtim ngopja, ushqim dhe mjekësi tradicionale kineze për të eliminuar (Kill) bakteret, fije, mane, SOC ...


 • FOB Çmimi: US $ 7000-40000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 10 vendos në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  produkt Aplikimi

  produkte gome tank vulcanizing është përdorur kryesisht për shërimin e produkte të gomës vulcanization. Produktet gome mund të jetë kabllor gome, këpucë gome, çorape të gomës, rul gome, shirit ngjitës, rrip gome, ndalues ​​uji gome, top gome, rreshtim gome, gomë e rimbushur vjetër gomave, desulfurizimi gome bonifikuar dhe SBR rrëshirë termoplastik; anti-korrozioni, anti-deformim trajtim ngopja, ushqim dhe mjekësi tradicionale kineze për të eliminuar (Kill) bakteret, fije, mane, çorape stereotipet ngrohjes, kënd sakrifikuese dhe kockave të lartë të presionit modifikimin, heqjen e dhjamit, hidrolizës së puplave të ndryshme, produkte alumini oksidimi. Gjithashtu përdoret për materiale të karbonit, materiale asbest fërkimit, gips dhe produktet e saj, dhe materialeve të tjera autoklavë, gatim, zhytje, tharje. Pjesa e dytë e konceptit të projektimit të tank vulcanizing tub gome. 1, Natyra vulcanizer gome njerëzore! (Kudo zgjuarsi, duke reflektuar dizajn njerëz të orientuar) 2, të sigurisë! (Në përputhje me: GB150-2011 "standardet e prodhimit enë nën presion", ISO9001: sistemin e certifikimit të cilësisë 2008, HACCP sigurisë së ushqimit projektimin certifikimit, prodhimin) 3, vulcanizer gome është i besueshëm! (Përzgjedhja e pjesëve të njohur botërisht markë,) 4, vulcanizer gome është kursimit të energjisë! (Humbja Temperatura, energji elektrike, ajër i ngjeshur, konsumi koha e katër të arsyeshme, me optimization) 5, gome vulcanizer është pamja e bukur, roman, kompakt, i thjeshtë! Pjesa e tretë e dizajnit tub gome tank vulcanizing, bazë prodhimin e produkteve në pajtim të plotë me "rregullat e kapaciteteve" dhe GB150-98, GB151-98 standarde pranimi prodhimit, informacionit kombëtar garanci dhe integritetin dokumentacionin teknik.

  Karakteristikat kryesore

  Parametrat teknike tank vulcanizing tub gome.
  Përshkrimi i Projektit
  diametër tank shërimin / gjatësia tub / kapacitet të plotë 1500 mm / 3000mm / 5.3m3
  Dizajn presion 1.0Mpa
  presionit maksimal të punës është 0.8Mpa
  Temperatura maksimale operative prej 180 ℃
  total i instaluar pushtetin e rreth 64KW
  Furnizimi me energji elektrike me tension 380V
  Pot trupit Q345 materiale
  trashësi muri i tank trupit 12mm
  Vëllimi 4200 * 1700 * 2000
  peshë prej rreth 3 ton
  Neni 6 tank shërimin objektet ndihmëse (user-pronësi)
  modeli Përmbajtja
  Air kompresor tym: 0.6m3 / min
  Pjesa 7: Karakteristikat e tank vulcanization
  ◆ kontroll elektrik automatik ,
  ◆ elektronik, mekanik double mbi-tension mbrojtje.
  ◆ zinxhir mekanike të sigurisë.
  Elektronike korrigjimi ◆ devijimi temperatura.
  ◆ mbi-temperatura mbrojtje elektronike automatike.
  ◆ alarm temperatura anomali.
  ◆ kontakt elektrik kontrollit presioni
  ◆ automatike silenciator çekiç avull.
  ◆ ndryshimi i temperaturës në mes të pikave të tenxhere (shpërndarje të ngrohjes) ± 0.5 ℃.
  ◆ kontrollit Inteligjente temperatura, saktësinë kontrollit të temperaturës brenda ± 0.5 ℃.
  Produkte të gomës, të tilla si gome, vulcanization, bonifikuar desulfurization gome, SBR plastike termoplastik; bambu karbonizim degreasing, gome, gome, gome, gome, dru zjarri, molë, anti-korrozioni, anti-deformim ngopja, ushqim dhe mjekësi pronarit kineze off (Kill) bakteret.

  gome-vulcanizing-tank-loading-enë


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !