Gomës rripa transportues Vulcanizers Welding Machine - China Qingdao Steady Makineri

Gomës rripa transportues Vulcanizers Welding Machine

Përshkrim i shkurtër:

Aplikimi: Funksioni gome rrip transportieri Hot splicing makinë të përbashkët është për thelbin kanavacë, thelbi najloni, dhe bërthamë çeliku rrip transportieri vulcanizing splicing. Ajo ka qenë gjithashtu përdoret për rrip anti-korrozioni gome, ngrohje-rezistonin rrip gome vulcanizing splicing. Makinë është përdorur gjerësisht në fushat e mëposhtme: metalurgji, miniera, stacionet e energjisë, portet, materiale ndërtimi dhe kimike, etj. Makinë është paraqitur si vëllim i vogël, pesha të lehta, të kryejë lehtë, të përshtatshëm dhe të sigurt për të vepruar. Është pow ...


 • FOB: US $ 5500-30000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 50 vendos në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Aplikacion:

  Funksioni gome rrip transportieri Hot splicing makinë të përbashkët është për thelbin kanavacë, thelbi najloni, dhe bërthamë çeliku rrip transportieri vulcanizing splicing. Ajo ka qenë gjithashtu përdoret për rrip anti-korrozioni gome, ngrohje-rezistonin rrip gome vulcanizing splicing. Makinë është përdorur gjerësisht në fushat e mëposhtme: metalurgji, miniera, stacionet e energjisë, portet, materiale ndërtimi dhe kimike, etj.

  Makinë është paraqitur si vëllim i vogël, pesha të lehta, të kryejë lehtë, të përshtatshëm dhe të sigurt për të vepruar. Kjo është mundësuar nga tri faza 380V energjisë elektrike. Temperatura e pllakës ngrohjes është madje. Sistemi i furnizimit me ujë ofron një edhe presion (0-2.0Mpa). Makinë është e pajisur me një automatik kuti elektrike të lehta peshë e kontrollit, e cila është e lidhur me kuadrin kryesor nga të gjitha-në-një plug dhe multi-core kabllor.

  Cilësia e rrip transportieri splicing ndikon direkt rrip transportieri lidh forcën dhe jetën shërbimit. Sidomos për ditët e sotme të lartë të kërkuar distancë të gjatë, forca të lartë rrip transportieri transportit. Pra seri ZLJ ujit ngrohje elektrike ftohje makinë rrip transportieri splicing është një pajisje e domosdoshme ndihmëse në transportues gome makina transportit rrip.

  model-për-zgjedhje

  Ju lutem më tregoni width tuaj rrip gome, dhe atë gjatësi splicing ju dëshironi. Pra, ne mund të rregulloje makinën për ju.

  Më poshtë foto është makinë është përdorur në vendin e punës.

  përbashkët-work

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !