Pin Barrel Cold Feed gome Extruder Machine - China Qingdao Steady Makineri

Pin Barrel Cold Feed gome Extruder Machine

Përshkrim i shkurtër:

PIN-BARREL COLD USHQIMI RUBBER extruder 1 kokat e ndryshme nxjerrje janë aplikuar për të nxjerr të ndryshme gjysmë-përfunduar products.Available gome në kokë të drejtë, kreu shkelë, kreu kryq, kokë Strip nxjerrje dhe kreu sitë. 2 fuçi përbëhet nga disa zona. Në ushqyerit Zong, lojëra elektronike spirale punojnë me rrotullon anësore për të rritur aftësinë ushqyerit. Në plastication dhe nxjerrje zonat, numra të ndryshëm të këmbët janë fuçi fitted.The është e strukturës metalike të dyfishtë dhe të mërzitur circumferenti ...


 • FOB Çmimi: US $ 15.000-80.000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 20 vendos në muaj
 • Port: Qingdao, CNF, CIF gjithashtu pranohet
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  PIN-BARREL USHQIMI COLD RUBBER extruder

  1 kokat ndryshme nxjerrje janë aplikuar për të nxjerr të ndryshme gjysmë-përfunduar products.Available gome në kokë të drejtë, kreu shkelë, kreu kryq, kokë Strip nxjerrje dhe kreu sitë.

  2 fuçi përbëhet nga disa zona. Në ushqyerit Zong, lojëra elektronike spirale punojnë me rrotullon anësore për të rritur aftësinë ushqyerit. Në plastication dhe nxjerrje zonat, numra të ndryshëm të këmbët janë fuçi fitted.The është e strukturës metalike të dyfishtë dhe të mërzitur periferike.
  3. Materiali vidë miraton 38CrMOALA çeliku, pas shuarje dhe kalitje, formësimin, cilësore, bluarje precision, sipërfaqe nitriding spray bimetal, lustrim, etj, me funksion e saktësi të lartë, korrozioni lartë parandaluese, veshin rezistente të lartë. Jeta Shërbimi vidhos është e dyfishtë zgjatur.

  Materiali është: 38CrMOALA

  Temper Diplomë : HB240 ° ~ 280 °

  Nitriding Zahmet : HV850 ° ~ 1000 °

  Nitriding Thellësia : 0.45 ~ 0.7mm

  Nitriding brishtësinë : ≤Grade Ⅱ

  Vrazhdësi sipërfaqe : Ra0.4

  Vidë straightness : 0.015mm

  Hard Chrome Plating pas nitriding : ≥900HV

  Chrome Trashësia : 0.05 ~ 0.10mm

  Alloys dy faza : HRC56 ° ~ 65 ° ( aliazh nikel-bazë )

  Alloy Thellësia : 1.5 ~ 2.0mm

  4 ingranazhet në reducer janë bërë prej çeliku, dhëmbët janë shumë të vështirë.

  Gearbox me bosht uritur prodhimit për vidë ftohjes pse Rotary përbashkët.
  5 ngrohjes dhe sistemit të ftohjes: ngrohës die (temperatura myk controler).
  6 shpejtësi konstante apo makinë me shpejtësi të ndryshueshme, si për kërkesat specifike.

  Motor: frekuenca motor kontrollit të shpejtësisë ose motor DC.
  7 Përparësitë e makinës përfshijnë rezultat më të mirë plastication, aftësi të lartë nxjerrje, temperaturë më të ulët të gomës që po largohet dhe të punës të qetë, operacion i lehtë dhe mirëmbajtjen.
  8 Është përdorur gjerësisht në extruding gete gome, tuba gome, gome fletë, astar brendshme, vula, kabëll teli, mill, tabanit te gomave, mur anësor gomave, gjithashtu të përdoret për të furnizuar gome për kalendar të vogël të madhësisë.

  Parametrat teknike të modeleve kryesore:

  model

  artikull

  XJD-90 XJD-120 XJD-150 XJD-200 XJD-250
  vidë Dia mm 90 120 150 200 250
  L / D Raporti 12-14 12-14 16 12-18 12-18
  Max.Screw shpejtësi r / min 60 55 45 33 26
  plesht mm 130 * 100 164 130 * 220 * 130 260 180 * 310 * 220
  Rresht QTY i pin 8 10 10 12 12
  Pin Qty të çdo rresht 6 6 8 10 12
  furnizimi me energji elektrike 380V / 50HZ 380V / 50HZ 380V / 50HZ 380V / 50HZ 380V / 50HZ
  fuqia KW 75 90 220 220-355 355-480
  Zona e qarkullimit të ujit të nxehtë 4 4 4 4 4
  Total power of hot water

  ngrohje qarkullimit

  KW 32 32 44 48 48
  kapacitet Kg / h 250-360 600-900 1000-1500 1600-2600 ~ 3000
  dimensionet e përgjithshme L mm 2570 3010 4000 7250 7980
  W mm 1335 1320 1810 2100 2400
  H mm 1500 1855 1620 2035 2090
  për peshën t ~ 4.5 ~ 6 ~ 7.25 ~ 12 ~ 17

  Nëse keni kërkesën tuaj të veçantë, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne gjithashtu rregulloje makine si për nevojat tuaja të veçanta.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !