Frutat dhe Perimet larje LINE Processing Machine - Makineri Steady China Qingdao

Frutat dhe Perimet Washing Machine Processing linjë

Përshkrim i shkurtër:

Frutat dhe Perimet Washing Processing Machine Line është absorbuar në përpunimit të perimeve të avancuar botën koncept të gjerë, të kombinuara me më Kinë qytetet e brendshme perime dhe / ose prodhimit të përpunimit të frutave. Ne kemi zhvilluar linjë e tërë e pajisjeve perime përpunimit të frutave. teknologji e pajisjeve është e pjekur. Perimet janë të pastrohen, të zgjedhur, të prerë perime, dezinfektuar, drenazhuar, dhe pas testimit rigoroz, ata të shkojnë në treg rezident në pako të vogla, dhe të shkojnë në tregun e restorantin në p madh ...


 • FOB Çmimi: US $ 10.000-30.000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 20 vendos në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Frutat dhe Perimet Washing Processing Machine Line është absorbuar në përpunimit të perimeve të avancuar botën koncept të gjerë, të kombinuara me më Kinë qytetet e brendshme perime dhe / ose prodhimit të përpunimit të frutave. Ne kemi zhvilluar linjë e tërë e pajisjeve perime përpunimit të frutave.

  teknologji e pajisjeve është e pjekur.

  Perimet janë të pastrohen, të zgjedhur, të prerë perime, dezinfektuar, drenazhuar, dhe pas testimit rigoroz, ata të shkojnë në treg rezident në pako të vogla, dhe të shkojnë në tregun e restorantin në paketa të mëdha.

  Pas përpunimit, perime dhe fruta janë me funksion të pastër, higjienës, të përshtatshëm dhe të sigurt, etj

  Linja e prodhimit mund të përdoret për të përpunuar: lakër, perime, lulelakër, marule, karrota, kërpudha, speca jeshile, patate, patëllxhan, bishtaja, bizele dhe perime të tjera.

  Makinë është bërë nga cilësi të lartë SUS304 çelik inox, në përputhje me standardet kombëtare të industrisë ushqimore, linjë prodhimi miraton roll flluskë / pastrim / Teknologjia e spërkat me ujë të cleam e perime dhe fruta në masën më të madhe.

  Makinat në linjë, lartësia është e rregullueshme, duke rregulluar rrotën casters / kat, gazit pompë oksigjen, në mënyrë që uji plot me flluska duken si të ziera. Dredh i flluska të prodhuar

  ultratinguj, kështu që perimet dhe frutat mund të marrë një pasim të pastër me të dëmtojë veten.

  Linja dezinfektimi: Koha Dezinfektimi mund të jetë projektuar dhe të vendosur në bazë të kërkesave të klientëve të detajuar. Nëpërmjet llak dhe banjë me ujë, të bëjë perime dhe fruta të përmbushur standarde të eksportit.

  Sprinkler / spray line: e dytë të pastër pas dezinfektimit, të kursyer ujin për spërkat me ujë.

  Linja tharje; Produktet merrni një tharje të shpejtë, për të parandaluar ndotjen e dytë pas dezinfektimit.

  Sipas kërkesave të përdoruesve për të shtuar sterilizimin e ozonit, llak të lartë presion dhe furçë për të lëvizur papastërti / Miscellaneous.

  Kur përdorimi si desalination pastrim, mund të përdorin makina të shumta vendosur të trajtuar lloje të ndryshme të perimeve dhe frutave.

  perime-fruta-përpunimit-line

   

  rrushit-përpunimit-line gjethe-perime-përpunimit-line rrënjës-vegjetal përpunimit-line


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !