Food Automatic tiganisje Machine - China Qingdao Steady Makineri

Food Automatic tiganisje Machine

Përshkrim i shkurtër:

Food Automatic Frying Machine,the main body adopts SUS304 stainless steel. The machine adopts revolution and rotation simultaneous stirring to ensure the quality uniformity of the food frying. The system adopts frequency speed control to prevent food from adhesion. The frying machine adopts automatic discharge system, reducing labor intensity, and ensures the food been fried same long time, so the food fry quality is very good.  


 • FOB Çmimi: US $ 2000-10000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 20 vendos në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Food Automatik Frying Machine, organi kryesor miraton SUS304 çelik inox. Makinë miraton revolucion dhe rotacioni nxitje e njëkohshme për të siguruar uniformitetin e cilësisë së ushqimit tiganisje. Sistemi miraton frekuencë kontrollin shpejtësi të parandaluar ushqim nga ngjitjen. makine tiganisje miraton sistem automatik shkarkimit, duke ulur intensitetin e punës, dhe siguron ushqim është skuqur njëjtën kohë të gjatë, kështu që skuqura ushqim

  cilësia është shumë e mirë.

  ushqim-tiganisje-ene makine

  plotë automatike-tiganisje-prodhimit-line

   

  temperaturë të ulët-skuqura-freskët-machine


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !