FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet e juaj?

Çmimet tona janë subjekt për të ndryshuar në varësi të furnizimit dhe faktorë të tjerë të tregut. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas kompaninë tuaj të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

A keni një sasi minimale të rendit?

Po, por për produktet tona makinë. Vetëm një grup është në rregull. Më shumë më mirë.

A mund të OEM ose ODM?

Po, ne kemi ekip të fortë në zhvillim. Produktet mund të bëhen sipas kërkesës tuaj.

Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojë dokumentacionin më të përfshirë certifikatat e Analiza / e konformitetit; sigurimit; Origjina, dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku kërkohet.

Çfarë është koha mesatare çojë?

Për mostrat, koha çojë është rreth 7 ditë. Për prodhimin në masë, koha çojë është 20-30 ditë pas marrjes së pagesës depozitave. Herë të çojë hyjnë në fuqi kur (1) kemi marrë depozitën tuaj, dhe (2) kemi miratimin përfundimtar për produktet tuaj. Nëse kohët tona të çojë nuk punojnë me afat tuaj, ju lutem shkoni në kërkesat tuaja me shitje tuaj. Në të gjitha rastet ne do të përpiqemi për të akomoduar nevojat tuaja. Në shumicën e rasteve ne jemi në gjendje për ta bërë këtë.

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

Ju mund të bëni pagesën në llogarinë tonë bankare bu TT (Telegraph Transfer), Western Union ose PayPal:
depozitë 30% paraprakisht, bilanc 70% para dorëzimit.

Dhe ne gjithashtu e pranojmë L / C pagesa.

Çfarë është garanci produkti?

Ne garanci materialet tona dhe mjeshtëri. Angazhimi ynë është për kënaqësinë tuaj me produktet tona. Në garanci ose jo, kjo është kultura e kompanisë sonë për të adresuar dhe zgjidhur të gjitha çështjet e konsumatorëve për kënaqësinë e të gjithëve. Për produktet tona makinë, zakonisht koha garanci është 13 muaj nga data e dërgesës. Dhe gjatë gjithë jetës të shërbimit mbështetje teknike.

A të garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne gjithmonë përdorim paketim me cilësi të lartë të eksportit. -Së mallrave të blera get me ngarkesë të tërë enë, ne do të ngarkesës makinat direkt në enë, të mbrojtur mirë dhe fikse në enë.

Nëse makinat e blera nuk merrni në një ngarkesë të plotë enë, ne do të konsiderojmë përdorim të veçantë eksportit paketë-tymosje kuti pa druri do kaci bazë.

Si për taksat e anijeve?

Kostoja e anijeve varet nga mënyra që ju zgjidhni për të marrë mallrat. Për produkte të vogla shprehin është zakonisht më e shpejtë, por edhe rruga më e shtrenjtë. Nga seafreight është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha. Pikërisht normat e mallrave ne vetëm mund të ju jap në qoftë se ne e dimë detajet e shumës, pesha dhe mënyrën.

Për produktet tona makinë, vetëm të na tregoni se çfarë anijeve mënyrë që ju dëshironi, nëse seafreight, na tregoni ju doni FOB, CNF, apo CIF, atëherë ne mund të japin kuotën e ju në përputhje me rrethanat.

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat !