Elektrike ose me avull Heat Hot Air Food tharje makinë - China Qingdao Steady Makineri

Elektrike ose Steam Heat Hot Air Food tharjes Machine

Përshkrim i shkurtër:

Elektrike ose Steam Heat Hot Air Food tharjes Machine është veçanërisht i përshtatshëm për tharje punën e produkteve ushqimore të mishit pas sterilizimit temperaturë të lartë, të produkteve bimore, produkteve të vogla plastike paketë ose produkte paketë vakum. Ushqimi është vendosur në rripin inox ekran çelikut (e cila është bërë nga 12-60 rrjetë rrjetë çelik), rrip ekrani është duke lëvizur përpara dhe prapa në kutinë e tharjes. Metoda kryesore ngrohje ngrohje elektrike, ngrohje me avull dhe ngrohje e ajrit të nxehtë. Ajri i nxehtë mund të shkojnë ...


 • FOB Çmimi: US $ 25.000-60.000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 20 vendos në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Elektrike ose Steam Heat Hot Air Food tharjes Machine është veçanërisht i përshtatshëm për tharje punën e produkteve ushqimore të mishit pas sterilizimit temperaturë të lartë, të produkteve bimore, produkteve të vogla plastike paketë ose produkte paketë vakum.

  Ushqimi është vendosur në rripin inox ekran çelikut (e cila është bërë nga 12-60 rrjetë rrjetë çelik), rrip ekrani është duke lëvizur përpara dhe prapa në kutinë e tharjes. Metoda kryesore ngrohje ngrohje elektrike, ngrohje me avull dhe ngrohje e ajrit të nxehtë. Ajri i nxehtë mund të shkoni nëpër boshllëqet e ushqimit, me avull është drenazhuar jashtë nga vrima lagështi shter. Kutia tharje është përbëhet nga disa pjesë, në qoftë se doni të ruajtur hapësirën, pjesët e ngrohjes mund të bëhet si tip shumë shtresa. Varg gjatësi është 6-40m, gjerësia efektive është 0.6-3m.

  ushqim-tharje-prodhimit-line

  ushqim-paketë-larje-tharje-makine

  ftohtë-erës-defekt-tharje-makineVezë-produkte-prodhimit-line


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !