Automatik Rice Dumpling vlimit Pot Machine - China Qingdao Steady Makineri

Machine automatike Rice Dumpling Boiling Pot

Përshkrim i shkurtër:

Automatik Food Rajs Dumpling vlimit Machine është përdorur për të vlim produktet ushqimore. Rajs Karakteristikat tenxhere trashaluq e vlimit: Nëpërmjet ciklike avull spirale ngrohje tërthortë, bëjnë temperatura tenxhere është edhe më. Gatim, kur të marrë mbaruar ushqimin jashtë, nuk kanë nevojë për të kryer të lëngshme vlim jashtë, ajo mund të jetë përdorimi i vazhdueshëm, kursimit të energjisë. Trupi Pot izolim të jashtëm ruajtjen e ngrohjes, për të shmangur humbjen e nxehtësisë dhe për të mbrojtur punëtorët nga djegiet. Struktura Pot derë, ndryshimi nga lidhje fllanxhë rrufe në qiell të c ... hidraulike


 • FOB Çmimi: US $ 500-10000
 • Min. Rendit Sasia: One Set
 • Furnizimi Aftësia: 20 vendos në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: T / T, L / C, Western Union
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Automatik Food Rajs Dumpling vlimit Machine është përdorur për të vlim produktet ushqimore.

  Rajs Karakteristikat tenxhere trashaluq e vlimit:

  Nëpërmjet ciklike avull spirale ngrohje tërthortë, bëjnë temperatura tenxhere është edhe më.

  Gatim, kur të marrë mbaruar ushqimin jashtë, nuk kanë nevojë për të kryer të lëngshme vlim jashtë, ajo mund të jetë përdorimi i vazhdueshëm, kursimit të energjisë.

  Trupi Pot izolim të jashtëm ruajtjen e ngrohjes, për të shmangur humbjen e nxehtësisë dhe për të mbrojtur punëtorët nga djegiet.

  Struktura Pot derë, ndryshimi nga lidhje fllanxhë rrufe në qiell në lidhje hidraulike për Open shpejtë. Instaluar Kufiri fotoelektrik, bllokohet zinxhir,

  Funksioni bashkoj. Dera tenxhere miraton vulën inflatable, photoscope instaluar në pozicionin kufi, kështu që mund të plotësuar me ujë ose supë në kohë.

  Multiple pots mund të ndajnë të njëjtën një stacion hidraulike, ndërsa çdo tenxhere e vetme mund të operohet veç e veç, kështu mund të kurseni hapësirë ​​dhe kosto.

  Marinuar vezë Karakteristikat enë që vlon:

  Nëpërmjet ciklike avull spirale ngrohje tërthortë, bën temperatura tenxhere është më edhe.

  Pas gatimit, kur të marrë mbaruar ushqimin jashtë, nuk kanë nevojë për të kryer të lëngshme vlim jashtë, ajo mund të jetë përdorimi i vazhdueshëm, kursimit të energjisë.

  Trupi Pot izolim të jashtëm ruajtjen e ngrohjes, për të shmangur humbjen e nxehtësisë dhe për të mbrojtur punëtorët nga djegiet.

  Avulli i prodhuar nga procesi valë vezëve marinuar shkarkohet jashtë punëtorisë, për uljen e ngrohjes dhe erë e punëtorisë.

  oriz-dumplings-kusia

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !