Rreth nesh

cdswefsefvx

Qingdao Steady Machinery Co, Ltd, është themeluar në vitin 1997. Pas gati 20 viteve të zhvillimit të vazhdueshëm, kompania ka zhvilluar në një grup gjithëpërfshirës kompani udhëheqëse në fushën makinë plastike gome dhe fushën e tekstilit makinë. Kompania ka parë ekipin e klasit të projektimit që siguron makinën e kompanisë është në pozitë më të avancuar në Kinë, disa makina mban pozitën e avancuar në të gjithë botën. Kompania ka të gjitha llojet saktësi të lartë të përpunimit të pajisjeve për më shumë se 200 grupe. 

Totally ne kemi pesë fabrika në territorin e Kinës, me gjithsej më shumë se treqind mechanistes të trajnuar mirë dhe të punëtorëve. 

Ne kemi staf të veçantë QC në çdo seminar, ndërsa në çdo proces të prodhimit, çdo punëtor është QC për punën e tij të fundit hap. Ne kemi staf më të qëndrueshme dhe profesionale të prodhimit. Ata janë të kualifikuar të gjithë në postin e tyre. 

Ne kemi ekip më profesionale të eksportit. Ata jo vetëm të dinë gjuhë të huaj dhe procedura tregtisë së jashtme shumë mirë, por ata gjithashtu e dinë makinë shumë mirë, ata e dinë industrinë shumë mirë.

Me pak fjalë, kompania jonë ka histori, ka të lartë ekip të nivelit të projektimit, punëtorë të trajnuar mirë, dhe inxhinier si shumica ekip të dedikuar shitjes.

Qingdao Steady Machinery Co, Ltd të fitojë famën e saj duke respektuar kontratat dhe mbajtjen e premtimeve përmes sigurimin e makinave me cilësi të shkëlqyera, dhe më të mirë të shërbimit profesional të eksportit dhe pas shitjes shërbimi. makinë e kompanisë eksportohen gjerësisht në të gjithë botën.

Ne sinqerisht dëshirojnë të ngushtë të bashkëpunuar me klientët globale që janë të interesuar në makinat tona me cilësi të lartë.

Mirë se vini në Qingdao Steady Machinery Co, Ltd.

 

z1 (1)
z1 (2)
z1 (3)

WhatsApp Online Chat !