Водена бања Спреј Млеко Pasterization Машинско - Кина Кингдао Стабилен машини

Водена бања Спреј Млеко Pasterization машина

Краток опис:

pasterization машина вода бања е направен од висок квалитет steel.The SUS304 нерѓосувачки челик мрежа појас е висока јачина и ниска еластичност, не е лесно да се деформира и лесно одржување. Температурата и брзината е прилагодлив според условот на технологија на производство. работење на апаратот е правилно. Ова производство pasterization не само зголемување на ефикасноста на стерилизација, но исто така се реши проблемот на нецелосни и нерамна стерилизација кои се предизвикани од ниско ниво автоматски. Продуктот...


 • ФОБ Цена: US $ 20.000-50.000
 • Мин. Количина за нарачка: Еден Сет
 • Набавка Способност: 20 поставува месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, Western Union
 • детали за производот

  Тагови производ

  Водата бања pasterization машина е направен од висок квалитет steel.The SUS304 нерѓосувачки челик мрежа појас е висока јачина и ниска еластичност, не е лесно да се деформира и лесно одржување. Температурата и брзината е прилагодлив според условот на технологија на производство. Работење на апаратот е правилно.

  Ова производство pasterization не само зголемување на ефикасноста на стерилизација, но исто така се реши проблемот на нецелосни и нерамна стерилизација кои се предизвикани од ниско ниво автоматски.

  Линија за производство донесува pasterization технологија. Се применуваат за кисела зеленчук, ниски температури производи од месо, соја грав млечни производи, желе и други прехранбени производи и пијалаци за ниска температура стерилизација.

  Ако клиентите сакаат да директно пакување на производите, ние може да се поврзе на чист воздух сушење линија на него.

  Водена бања-pasterization

  Вода спреј-pasterization

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !