Зеленчук и овошје за перење - Кина Кингдао Стабилен машини

Зеленчук и овошје за миење

Краток опис:

На зеленчук и овошје за миење главното тело е направен од висок квалитет SUS304 нерѓосувачки челик. Машината ги исполнуваат националните стандарди на извозот на храна. способноста на машината за перење е голема, а квалитетот на перење е добро, додека без оштетување на суровини. Имаме различни видови на машини за да ги задоволи потребите за перење на деликатни овошје и зеленчук, со голема нечистотија материјал храна, тешко перење производи. Машината може да се користи со сито појас машина за перење и решетката појас машина за перење заедно за да се ...


 • ФОБ Цена: US $ 6.000-30.000
 • Мин. Количина за нарачка: Еден Сет
 • Набавка Способност: 20 поставува месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, Western Union
 • детали за производот

  Тагови производ

  На зеленчук и овошје за миење главното тело е направен од висок квалитет SUS304 нерѓосувачки челик. Машината ги исполнуваат националните стандарди на извозот на храна.

  способноста на машината за перење е голема, а квалитетот на перење е добро, додека без оштетување на суровини.

  Имаме различни видови на машини за да ги задоволи потребите за перење на деликатни овошје и зеленчук, со голема нечистотија материјал храна, тешко перење производи. Машината може да се користи со сито појас машина за перење и решетката појас машина за перење заедно за да се добие висок квалитет на перење.

  зеленчук washer3 зеленчук washer4 зеленчук washer5 зеленчук washer6 зеленчук washer7

   

  зеленчук washer8


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !