Гумени гранули пелети Екструдер линија - Кина Кингдао Стабилен машини

Гумени гранули пелети Екструдер линија

Краток опис:

Примена: гума гранули пелети екструдер се користи за изработка на гумени гранули / или наречен пелети. линија гумени топчиња екструдер се состои од: Banbury kneader за мешање гумени или пластични материјали, подвижни лифт за авто превоз мешани материјал во бункер на гумени екструдер, гумени екструдер тогашниот истиснува пелетите / guanule низ умре полн со дупки како на саканата дијаметар.


 • ФОБ Цена: US $ 110000-125000
 • Мин. Количина за нарачка: Еден Сет
 • Набавка Способност: 20 поставува месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: T / T, L / C, Western Union
 • детали за производот

  Тагови производ

  примена:

  гума гранули пелети екструдер се користи за изработка на гумени гранули / или се нарекува пелети.

  линија гумени топчиња екструдер се состои од: Banbury kneader за мешање гумени или пластични материјали, подвижни лифт за авто превоз мешани материјал во бункер на гумени екструдер, гумени екструдер тогашниот истиснува пелетите / guanule низ умре полн со дупки како на саканата дијаметар.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !