Салата од зеленчук машина за обработка на слика - Кина Кингдао Стабилен машини

Салата од зеленчук машина за обработка на слика

Краток опис:

The Pickled Vegetable Processing Machine Line is used to make pickled vegetable. It’s suitable for needle mushroom, kelp, mustard, mustard head, turnip ect. pickled vegetable processing.  


 • ФОБ Цена: US $ 10.000-80.000
 • Мин. Количина за нарачка: Еден Сет
 • Набавка Способност: 20 поставува месечно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ

  Салата од зеленчук машина за обработка на слика се користи за да се направи кисела зеленчук.

  Тоа е погодна за игла печурки, алги, сенф, сенф главата, репка и др. кисела зеленчук.

  кисела-зеленчук-обработка-линија

  braised-прехранбената-линија

  водни храна за обработка на линија

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !