за нас

cdswefsefvx

Кингдао Стабилен Машини копродукции, Ltd е основана во 1997 година, по речиси 20 години континуиран развој, компанијата разви во сеопфатна група водечка компанија во областа гумени пластична машина и поле текстил машина. Компанијата има прва класа дизајнерски тим кој гарантира машина на компанијата е во повеќето напредни позиција во Кина, некои машини држи однапред позиција во целиот свет. Компанијата ги има сите видови опрема за обработка на висока прецизност за повеќе од 200 комплети. 

Тотално имаме пет фабрики во Кина Кина, со вкупно повеќе од триста добро обучени mechanistes и работници. 

Имаме посебни КК персонал во секоја работилница, во меѓувреме секој процес на производство, секој работник е КК чекор на неговата последна работа. Имаме најстабилните и професионално производство персонал. Сите тие се квалификувани во својот пост. 

Имаме повеќето професионални извоз тим. Тие не само знаат странски јазик и постапката надворешна трговија многу добро, но тие исто така знаат на машината многу добро, тие знаат индустрија многу добро.

На кратко, нашата компанија има историја, има највисоко ниво на дизајн тим, добро обучени работници и инженери, како и повеќето посветен тим за продажба.

Кингдао Стабилен Машини копродукции, Ltd освои својата слава со набљудување на договори и чување ветувања, преку обезбедување на одличен квалитет машини, и најдобрите професионални извоз на услуги и по продажба на услуги. машина на компанијата се широко се извезуваат во целиот свет.

Ние искрено се сакаат да соработуваат тесно со глобалната клиенти кои се заинтересирани за нашите производи со висок квалитет на машини.

Добредојдовте на Кингдао Стабилен Машини копродукции, Ltd.

 

Z1 (1)
Z1 (2)
Z1 (3)

WhatsApp Online Chat !