• professional
  • advande-machining01
  • loading
  • photos1

Работна средина Покажи

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.

за компанијата

Кингдао Стабилен Машини копродукции, Ltd е основана во 1997 година, по речиси 20 години континуиран развој, компанијата разви во сеопфатна група водечка компанија во областа гумени пластична машина и поле текстил машина. Компанијата има прва класа дизајнерски тим кој гарантира машина на компанијата е во повеќето напредни позиција во Кина, некои машини држи однапред позиција во целиот свет. Компанијата ги има сите видови опрема за обработка на висока прецизност за повеќе од 200 комплети.

контакт со нас

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.